RU  ENG  LV 

 

STUDENTS' ACHIEVEMENTS IN INTERNATIONAL COMPETITIONS

 2011


Jūlija Brauer

"The 8th Seoul International Dance Competition 2011", Seula

diplomande, balva - Ballet Chairman's prize, stažēšanās Washington School of Ballet

Ped. Indra Lapšina

 2011


Paulīna Druka

2011 Korea International Ballet Competition, Seula

bronzas medaļa

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina

 2011


Paulīna Druka

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto

diplomande

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina

 2011


Elīna Agajeva

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto

diplomande

Ped. Regīna Kaupuža

 2011


Kārlis Cīrulis

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto

diplomands

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina

2010

Annija Kopštāle 

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse 

3.vieta 

Ped. Indra Lapšina 

2010 

Annija Kopštāle 

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Falun 

2.vieta 

Ped. Indra Lapšina 

2010

Lauma Berga International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto 1.vieta Ped. Agnese Andersone, Zane Lieldidža-Kolbina

2010

Paula Lieldidža-Kolbina International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto 2.vieta Ped. Agnese Andersone, Zane Lieldidža-Kolbina

2009

Alise Prudāne

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Zelta medaļa; Grasses pilsētas balva; stažēšanās Minhenes baleta akadēmijā

Ped. Rita Harlapa

2009 

Ieva Rācene 

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Sudraba medaļa; reģionālā balva 

Ped. Rita Harlapa

2009 

Alise Prudāne 

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora 

1.vieta 

Ped. Rita Harlapa 

2009 

Ieva Rācene 

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora 

diplomande 

Ped. Rita Harlapa 

2009 

Jūlija Brauere 

VI Международный Юношеский Конкурс Классического Танца "Хрустальная туфелька - 2009", Harkova

1.vieta

Ped. Indra Lapšina

2009

Annija Kopštāle 

VI Международный Юношеский Конкурс Классического Танца "Хрустальная туфелька - 2009", Harkova

1.pakāpes diplomande 

Ped. Indra Lapšina 

2009

Evelīna Godunova

International Dance Competition „CITA DA SPOLETO”, Spoleto

1.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2009

Aleksandrs Osadčijs

International Dance Competition „CITA DA SPOLETO”, Spoleto

1.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2009

Alise Sčetiņina

International Dance Competition „CITA DA SPOLETO”, Spoleto

2.vieta

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina, R.Kaupuža

2009

Timofejs Andrijašenko

International Dance Competition „CITA DA SPOLETO”, Spoleto

2.vieta

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina, R.Kaupuža

2009

Alise Prudāne

International Dance Competition „CITA DA SPOLETO”, Spoleto

3.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2009

Donats Rudzītis

International Dance Competition „CITA DA SPOLETO”, Spoleto

3.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2008

Aleksandra Kolidzeja

South African International Ballet Competition, Keiptauna

Diplomande

Ped. Regīna Kaupuža

2008

Jolanta Lubēja

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Bronzas medaļa

Ped. Ludmila Vikanova

2008

Alise Prudāne

International  Ballet  Contest „GOLD  BALLET SHOES 2008'' , Ščecina  

„Izcilas dejotājas” balva, „Žūrijas un skatītāju” balva

Ped. Rita Harlapa

2008

Alise Prudāne

5. Internationale Tanzfestival Berlin – Tanzolymp 2008, Berlīne

Sudraba medaļa

Ped. Rita Harlapa

2006

Aleksandra Kolidzeja

Международный конкурс артистов балета им. Леонида Якобсона, Sankt-Pēterburga

Sudraba medaļa

Ped. Regīna Kaupuža

2006

Marija Grozova

3. Internationale Tanzfestival Berlin – Tanzolymp 2006, Berlīne

Diplomande

Ped. Ludmila Vikanova

2006

Alise Prudāne

The International Ballet competition – Brno 2006, Brno

Zelta medaļa

Ped. Rita Harlapa

2005

Alise Prudāne

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Zelta medaļa

Ped. Inita Saleniece

2005

Sabīne Guravska

Eurovision Young Dancers competition, Varšava

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2005

Kristīne Vaņina

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2005

Julianna Nazarevska

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2004

Linda Siliņa

VIII Открытый конкурс артистов балета России «Арабеск», Perma

Diplomande,

balva „Labākais Dž.Balančina horeogrāfijas izpildījums”

Ped. Indra Lapšina

2004

Kristīne Čamane

Международный конкурс артистов балета им. Леонида Якобсона, Sankt-Pēterburga

Diplomande

Ped. Ludmila Vikanova

2003

Linda Siliņa

Eurovision Young Dancers competition, Amsterdama

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2003

Viktors Seiko

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Linda Siliņa

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Sabīne Guravska

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Sudraba medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Sabīne Guravska

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Sudraba medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Viktors Seiko

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Zelta medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Linda Siliņa

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Zelta medaļa

Ped. Indra Lapšina

2002

Anna Makarova

The International Young Dancers competition, Ņujorka

Diplomande

Ped. Regīna Kaupuža

2002

Sabīne Guravska

Международный Юношеский Конкурс Классического танца «Юность Балета», Kijeva

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2002

Linda Siliņa

Международный Юношеский Конкурс Классического танца «Юность Балета», Kijeva

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2001

Anna Novikova

Eurovision Young Dancers competition, Londona

Diplomande

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina

2000

Sabīne Guravska

The International Young Dancers competition  „Fouette”, Tallina

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2000

Linda Siliņa

The International Young Dancers competition  „Fouette”, Tallina

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

1999

Elza Leimane

Eurovision Young Dancers competition, Liona

Diplomande

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1999

Elza Leimane

Vienna International Ballet Competition, Vīne

Zelta medaļa

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1998

Elza Leimane

International Ballet Competition, Jalta

Bronzas medaļa

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1998

Elza Leimane

The Nureyev International Ballet competition, Budapešta

Diplomande, balvas: „Best Young Dancer Prize” and „Djagilev Special Prize”

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1997

Viktorija Jansone

Eurovision Young Dancers competition, Gdiņa

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

1992

Jūlija Gurviča

Первый независимый международный конкурс молодых артистов балета им. С.П.Дягилева, Maskava

Diplomande

Ped. Ņina Beļikova

1976

Inese Dumpe

International Ballet Competition Varna, Varna

Sudraba medaļa

Ped. Irēna Strode